Szkolenia dla osób bezrobotnych na zlecenie PUP

 

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe Techniki Komputerowej

 "NIKOM" Sp. z o.o.

OŚRODEK SZKOLENIOWY

jest wpisany do rejestru instytucji szkoleniowych województwa śląskiego, pod numerem ewidencyjnym 2.24/00246/2008, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Wpis ten uprawnia Ośrodek Szkoleniowy do szkolenia osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy na terenie całego kraju.

Refundacja szkolenia przez PUP

Osoba bezrobotna zamierzająca skorzystać z wybranego szkolenia powinna sprawdzić możliwość refundacji szkolenia w Powiatowym Urzędzie Pracy w którym jest zarejestrowana.

Ze szkoleń finansowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy mogą skorzystać osoby bezrobotne na własny wniosek lub na wniosek przyszłego pracodawcy, który zatrudni daną osobę bezrobotną pod warunkiem nabycia przez tę osobę dodatkowych umiejętności w trakcie odpowiedniego szkolenia.

Naszym głównym celem

przy organizacji szkoleń jest profesjonalizm oraz zadowolenie ze szkolenia uczestników szkolenia i przyszłego pracodawcy a także efektywność szkolenia czyli to, aby osoby po zrealizowanym szkoleniu posiadały wiedzę i umiejętności, pozwalające im na samodzielną i efektywną pracę na powierzonym stanowisku.

Realizacja szkoleń dla osób bezrobotnych

W przypadku zapotrzebowania na szkolenie oferujemy spotkanie specjalisty z naszego ośrodka, z przyszłym uczestnikiem szkolenia, w celu ustalenia zakresu szkolenia. Gdy istnieje taka potrzeba kontaktujemy się również z pracodawcą. To pozwala nam przygotować zakres programu szkolenia oraz ilość godzin szkolenia, dostosowane do poziomu wiedzy i umiejętności uczestnika szkolenia oraz oczekiwań pracodawcy.

Program szkolenia

ustalany jest w zależności od zakresu szkolenia, wynikającego z indywidualnych potrzeb osoby szkolonej i przyszłego pracodawcy

Tryb szkolenia

szkolenie może odbywać się w trybie grupowym lub w trybie indywidualnym (np. dla jednej osoby).

Miejsce szkolenia

siedziba naszego ośrodka w Zabrzu (istnieje możliwość zakwaterowania w Hotelu wraz z wyżywieniem) dla niektórych szkoleń istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w miejscowości Powiatowego Urzędu Pracy kierującego osobę na szkolenie

Uczetnicy szkolenia otrzymują:

  • materiały dydaktyczne,
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na specjalnym druku zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Cena szkolenia

ustalana jest w zależności od programu szkolenia, trybu szkolenia oraz czsu twania szkolenia.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefoniczny:    tel. kom. 728 917 333,  tel. 32 777 1111

 

 ▬►początek strony 

 ▬►Powrót