Jak szkolimy

duża ilość godzin

Nasze szkolenia przewidują dużą ilość godzin, co pozwala nie tylko zapoznać się z funkcjami programu, ale przede wszystkim pozwala na dużą ilość ćwiczeń, dzięki którym nauka obsługi programu jest dużo bardziej efektywna już podczas kursu. Zajęcia prowadzone są na konkretnych przykładach projektowych.

profesjonalna kadra

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykładowców architektów, którzy zajmują się w pracy zawodowej projektowaniem, posiadają duże doświadczenie w pracy z programem objetym zakresem szkolenia oraz posiadają duże doświadczenie i umiejętności dydaktyczne.

nauka obsługi programu

Szkolenia prowadzone są w taki sposób, aby nie tylko nauczyć poszczególnych funkcji programu, ale równocześnie zaznajomić uczestników szkolenia, w jak najprzyjaźniejszy sposób, ze środowiskiem programu i wzajemną w nim komunikacją. Nie jest sztuką nauczyć się działania programu, lecz nauczyć się go wykorzystywać. Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności wykorzystywania w pracach projektowych profesjonalnych narzędzi komputerowych, jakimi są w zależności od programu szkolenia: ArchiCAD, Artlantis, Cinema 4D.

uczestnicy szkolenia otrzymują

materiały dydaktyczne i wersje edukacyjne programów, które umożliwiają, w pracy lub w domu ćwiczenie przerobionego materiału na kursie.

szkolenia realizowane są

na najnowszych wersjach programów: ArchiCAD, Artlantis Studio o ile nie jest celowe, ze względu na posiadane wersje przez uczestników kursu, szkolenie na starszych wersjach tych programów

system wizualizacji

Szkolenie jest prowadzone z wykorzystaniem sprzętu komputerowego, połączonego w sieć komputerową z dostępem do Internetu i wyposażonego w komputerowy system wizualizacji, który umożliwia interaktywna pracę wykładowcy z uczestnikami szkolenia, a przez to zwiększa jakość i efektywność szkoleń.

oddzielne stanowisko komputerowe

Każdy uczestnik szkolenia ma zapewnione oddzielne stanowisko komputerowe.

 

 ▬►początek strony 

 ▬►Powrót